Sędzia Anna Maria Wesołowska na UWr

AKTUALNOŚCI, NAUKA, POLSKA

Symulacja rozprawy sądowej, w której weźmie udział znana z TVN-u sędzia Anna Maria Wesołowska, odbędzie się 7 października we Wrocławiu w ramach Dni Adaptacyjnych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii UWr. Wstęp na symulację, będącą odwzorowaniem postępowania karnego przed sądem pierwszej instancji, jest ograniczony tylko ilością miejsc – aula w budynku przy ul. Uniwersyteckiej 22/26 pomieści 500 osób.

fot. newsfix.pl

fot. newsfix.pl


Dni Adaptacyjne dla nowych studentów prawa, administracji i ekonomii organizuje Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Wrocław. Organizatorzy w tym roku postanowili zaprosić Annę Marię Wesołowską, znaną z serialu dokumentalno-fabularnego, emitowanego przez stację telewizyjną TVN. Spotkanie będzie podzielone na dwie części – dyskusję z sędzią Wesołowską oraz symulację rozprawy sądowej.

Symulacja to jeden z trzech projektów, zorganizowanych na Dni Adaptacyjne, który jest interesującym i jednocześnie pouczającym przyszłych studentów prawa przedsięwzięciem. Dotyczyć będzie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i śmierci w jego następstwie. Poza tym projektem odbędzie się również spotkanie informacyjne o stowarzyszeniu ELSA Wrocław oraz wykład dedykowany pierwszorocznym „Jak przeżyć na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii”.

Katarzyna Kupczyk
źródło: https://www.facebook.com/events/349724818494014/?fref=ts

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry