Studenckie Nagrody Dziennikarskie – nominowani już znani

AKTUALNOŚCI, KONWERGENCJA, MEDIA, POLSKA, PRASA, RADIO, TELEWIZJA

Po raz siódmy studenci dziennikarstwa nominowali wybranych przez siebie dziennikarzy do nagrody w plebiscycie Mediatory, która wyróżnia przedstawicieli mediów w dziewięciu kategoriach. Plebiscyt powstał z inicjatywy Stowarzyszenia MediaTory, które poinformowało, że najwięcej nominacji w tym roku uzyskały Rzeczpospolita oraz Grupa TVN, a wśród nominowanych po raz pierwszy znalazł się również dziennikarz obywatelski oraz internetowy magazyn w całości poświęcony fotoreportażom.

fotolia

fotolia


NawigaTOR to kategoria poświęcona publicystom, docenianym za kształtowanie światopoglądów. Nominowani w DetonaTORZE są znani z głośnych i kontrowersyjnych publikacji. TORpeda charakteryzuje dziennikarzy, którzy szybko, błyskotliwie i przy tym rzetelnie przekazują informacje oraz wnikliwie komentują bieżące wydarzenia. AkumulaTOR zostaje przyznany za „ładowanie nas pozytywną energią” – świeżość komentarza i energiczność. ObserwaTOR to kategoria dla tych, którzy mają reporterskie oko, a ProwokaTOR dla niebojących się poruszać gorących tematów.

InicjaTOR wyróżnia za oryginalność pomysłów, a ReformaTOR za istotny wpływ na rzeczywistość. Jedyną kategorią, której nominacje nie zostały jeszcze sprecyzowane, pozostaje AuTORytet, czyli nagroda za całokształt pracy dziennikarskiej – każdy z głosujących może podać swojego kandydata.
Katarzyna Kupczyk
źródło: http://www.mediatory.pl/index.php

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry