Kobiecy festiwal edukacyjny w Warszawie

FILM, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

PROGRESSteron to 28. edycja festiwalu skierowanego do kobiet, prowadzonego przez ekspertki, które zachęcają do udziału w tym rozwojowym, optymistycznym, energicznym i pouczającym przedsięwzięciu. W Warszawie różnorodne zajęcia odbędą się w dniach 20, 25-27 października.
progressteron-banner
Warsztaty i wykłady poruszą tematy ze sfery psychoedukacji, rozwoju osobistego, aktywności zawodowej, wychowania dziecka, polepszania wizerunku zewnętrznego, zdrowej asertywności, samoobrony, twórczości (hand made, patchwork) oraz pracy z ciałem. Uczestniczki dowiedzą się, jak zadbać o siebie kompleksowo.

Jak się zrelaksować, odpocząć przy twórczym hobby, odpowiednio wykorzystywać wizerunkowe triki, gotować zdrowo i pożywnie, jak sprawić dogadywać się z dzieckiem, jednocześnie je wychowując i nie sięgając do kar. Prowadzące opowiedzą, jak pogodzić pracę z życiem rodzinnym, jak uniknąć zawodowego wypalenia się oraz nadmiernego stresu, pomogą odkryć uczestniczkom ich mocne strony, pewność siebie, porozmawiają o budowaniu świadomości ciała i własnej kobiecości, a przy tym nie zabraknie również licznych rozmów o związkach, miłości i wzajemnym zaufaniu.

Katarzyna Kupczyk
źródło: http://www.dojrzewalnia.pl/progressteron/warszawa/o_festiwalu.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry