Żużlowy weekend w Tarnowie z IMP w roli głównej

AKTUALNOŚCI, POLSKA

Już w następną niedzielę na torze żużlowym w Tarnowie odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Imprezę rokrocznie organizuje miasto, z którego pochodzi zeszłoroczny mistrz drużynowy.

W Tarnowie będzie to jednak dwudniowe święto żużlowe, bowiem w sobotę rozegrany zostanie turniej o puchar MACEC, na który wstęp będzie darmowy. Rywalizacja rozpocznie się już o 11:30, gdyż na godziny wieczorne zaplanowano koncert hip-hopowy, którego gwiazdą będzie artysta Sokół.

sxc

sxc


To, co najważniejsze jednak, będzie miało miejsce w niedzielę. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski ciągle cieszy się dość dużym zainteresowaniem i popularnością wśród kibiców żużla. Dla tarnowian, będzie z pewnością uwieńczeniem bardzo dobrego sezonu, w którym „Jaskółki” zdobyły drużynowo brązowe medale. W turnieju wystąpi dwóch reprezentantów tarnowskiej drużyny, mianowicie Janusz Kołodziej (wychowanek małopolskiego klubu) oraz Maciej Janowski.

W finale wystartuje także Marcin Rempała, który jako junior, był jednym z lepszych młodzieżowców w Polsce i żużlowego rzemiosła uczył się właśnie w Tarnowie. Do Mościc przyjedzie także obrońca tytułu, Tomasz Jędrzejak, byli zawodnicy Unii Tarnów, jak Sebastian Ułamek, czy Krzysztof Kasprzak.

A.Bielatowicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry