Ale kino+ w październiku przygotowuje do American Film Festival

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, TELEWIZJA, WYDARZENIA KULTURALNE

Czwarta edycja American Film Festival rusza 22 października we Wrocławiu, a nad tym festiwalem patronat medialny objęła stacja telewizyjna ale kino+. W związku z tym, w ciągu czterech tygodni przed imprezą, stacja przypomni telewidzom najciekawsze produkcje kina niezależnego, które były prezentowane w poprzednich latach podczas American Film Festival.

alekinoplusHD

Cykl rozpocznie się pierwszego października o godz. 20:10 komediodramatem „Przyszłość” w reżyserii Mirandy July, opowiadającego o małżeństwie, które postanawia zmienić swoje życie w ciągu miesiąca – ponieważ tylko miesiąc życia pozostał kotu, którego znaleźli na ulicy. Tydzień później o tej samej godzinie ale kino+ wyemituje film nagrodzony Złotym Lwem na MFF Wenecja 2011 – „Somewhere. Między miejscami” w reżyserii Sofii Coppoli, przedstawiający historię gwiazdora, który nagle musi sobie poradzić z 11-letnią córką. 15 października widzowie będą mogli obejrzeć „Talerz i łyżkę”, film z American Film Festival 2011.

Film Alison Bagnall przedstawia perypetie dwóch zdradzonych osób, które przypadkowo się spotkały. Ostatnim filmem cyklu będzie produkcja „Mebelki” – 22 października widzowie obejrzą koleje losu dziewczyny, która powraca do rodzinnego domu i lat młodości, ponieważ nie może poradzić sobie z dorosłym życiem.

Katarzyna Kupczyk,

źródło: http://media2.pl/media/106551-American-Film-Festival-w-Ale-kinoplus.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry