Siatkówka kobiet: Mecz na szczycie dla sopocianek

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SIATKÓWKA, SPORT

Siatkarki Atom Trefla Sopot pokonały na własnej hali zawodniczki z Dąbrowy Górniczej. Spotkanie było godne uwagi, ze względu na jego prestiż. Spotkały się bowiem dwie najlepsze ekipy ubiegłego sezonu.

Atom Trefl grał bardzo dobrze taktycznie. Obydwa dwa sety przegrywał na początku, jednak zawodniczki z Sopotu zdołały za każdym razem odrobić i rozstrzygnąć partię na swoją korzyść. Trzecia partia należała do przyjezdnych, lecz dobra passa nie trwała zbyt długo. Kolejnego seta ponownie wygrały sopocianki, w niektórych momentach wręcz deklasując punktowo swoje rywalki.

Atom Trefl Sopot – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:19, 25:20, 21:25, 25:17).

Ostatni mecz drugiej kolejki odbędzie się w poniedziałek, a zmierzą się w nim drużyna z Muszyny i Siódemka Legionowo. Na tę chwilę w stawce przewodzą drużyny z Wrocławia i Polic.