Tomasz Gollob wraca do zdrowia

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Pierwszy raz od momentu poważnego upadku w Grand Prix Skandynawii, Tomasz Gollob usiadł na motocyklu motocrossowym. Menedżer polskiego żużlowca Tomasz Gaszyński, potwierdza, że Gollob wraca do zdrowia.

Przypomnijmy, że Tomasz Gollob 21 września tego roku doznał poważnego urazu kręgosłupa w wyniku wypadku w Grand Prix Skandynawii, kiedy to od tyłu zahaczył Polaka Tai Woffinden.

sxc

sxc


Początkowo wydawało się, że lekarze w Bydgoszczy będą zmuszeni operować kręgosłup polskiego zawodnika, jednak na szczęście obeszło się bez tego zabiegu, a doktorzy stwierdzili, że krąg C7 zrośnie się sam z czasem. W ubiegłą środę Polak po raz pierwszy od dłuższego czasu usiadł na motocrossie.

Tomasz Gaszyński, menedżer naszego żużlowca potwierdza, że Tomek Gollob czuje się coraz lepiej, a rehabilitacja przebiega we właściwym kierunku. Jak przyznał również sam zainteresowany, już myśli o przyszłym sezonie i nie zamierza póki co kończyć kariery. Gollob ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z Unibaksem Toruń i jak podkreśla zamierza go wypełnić.

A.Bielatowicz

źródło: speedwaygp.com
Tygodnik Żużlowy

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry