Przełożono premierę „Hellraid”

AKTUALNOŚCI, GRY, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA

„Hellraid” to nowa gra Techlandu. Pierwszy publiczny pokaz „Hellraid” odbył się podczas Fantasy Expo we Wrocławiu 13 października, gdzie również zapowiedziano, że gra jest na etapie testów.
hellraid
Gra miała zostać wydana w listopadzie, jednak ukaże się dopiero w 2014 roku – twórcy tłumaczą się koniecznością dodania nowych elementów oraz trybu gry dla jednego i wielu graczy. Producent Marcin Kruczkiewicz pisał na oficjalnym blogu o uzupełnianiu gry o nowe pomysły, dopracowywaniu fragmentów i ostatecznie wydaniu na rynek produktu w pełni satysfakcjonującego graczy i twórców.

„Hellraid” to gra z gatunku First-Person Co-op Slasher, która oferuje dwa rodzaje doświadczeń – gracz może przeprowadzić indywidualną kampanię w stylu gier hack & slash lub grać w grupie czterech graczy zarówno przeciwko piekielnym siłom, jak i przeciwko sobie o miano najlepszego.

Twórcy zapowiedzieli fascynującą eksplorację świata przedstawionego w klimacie dark fantasy, misje fabularne, tworzenie broni, trudne walki z bossami, posługiwanie się rozmaitym arsenałem i magią.
Katarzyna Kupczyk, źródło: http://www.techland.pl/?id=newsy&news=405

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry