Wirtualne zakupy w metrze

AKTUALNOŚCI, BIZNES, GOSPODARKA, KONWERGENCJA, MEDIA, POLSKA

Pierwsze e-supermarket powstał właśnie w warszawskim metrze. Pasażerowie podczas czekania na metro, będą mogli zrobić zakupy we Frisco.pl za pomocą smartfona. Wystarczy tylko wgrać aplikację do skanowania kodów QR z App Store lub Google Play, a będzie można wybierać sponad 150 produktów. Pokazane zostały one graficznie na ścianach metra wraz z obowiązującą ceną.

stock.xchng

stock.xchng


Aby zrobić zakupy należy zeskanować telefonem kody QR wybranych produktów, trafią one do wirtualnego koszyka. Później trzeba potwierdzić zamówienie i zapłacić za nie drogą elektroniczną, a zakupy trafią pod wskazany przez klienta adres o umówionej godzinie.

W e-sklepie możemy zamówić zarówno produkty spożywcze, jak i chemię gospodarczą oraz artykuły higieniczne. Co ważne, konto, na które loguje się klient zapamiętuje poprzednie zakupy, zatem można je później robić niemalże z każdego miejsca. A aplikacja e-supermarketu Frisco.pl proponuje aż 12 tysięcy produktów. Zatem jest w czym wybierać. Jest to dobry pomysł na robienie zakupów dla ludzi, którzy nie mają czasu, zatem w metrze, w chwili odpoczynku mogą oddać się tej, teraz już z pewnością, przyjemności.

KS

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry