Real Madryt gromi swojego rywala

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, SPORT, ŚWIAT

W 13. kolejce Primera Division Real Madryt wygrał z Realem Sociedad aż 5:1. Pojedynek był bardzo jednostronny, a Cristiano Ronaldo zdobył dla swojego zespołu hattricka.

Portugalczyk na listę strzelców wpisywał się trzykrotnie. Dwa razy w pierwszej połowie, a także w 76. minucie, kiedy ustalił wynik meczu. Swoje trafienia dołożyli Karim Benzema oraz Sami Khedira. Honorowe trafienie dla gości zanotował Griezmann.

sxc

sxc

Mimo jednego meczu rozegranego więcej, Real pozostaje na trzecim miejscu. Swoich meczów w tej kolejce nie grali jeszcze piłkarze Barcelony i Atletico Madryt. Ci pierwsi w niedzielę zagrają z Betisem Sevilla, natomiast madrytczycy pojadą na wyjazdowy mecz z Villarealem.

Po przerwie związanej z meczami międzynarodowymi Real zagra z Almerią, Barcelona podejmie na Camp Nou Granadę, a Atletico Madryt skonfrontuje się z Getafe.