Southampton sensacją w Premier League

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, SPORT, ŚWIAT

To zdecydowanie niespodzianka w rozgrywkach angielskiej ekstraklasy. Po jedenastu kolejkach, na trzecim miejscu w tabeli znajduje się drużyna Southampton z Arturem Borucem w bramce. „Święci” do lidera tracą zaledwie trzy punkty. To jeden z lepszych startów w rozgrywkach tej drużyny w historii.

Rodriguez, który odgrywa kluczową rolę w formacji ataku zespołu Southamtpon jest zdania, że „Święci” mogą grać jeszcze lepiej i zajmować jeszcze wyższe miejsce w ligowej tabeli.
barclays-premier-league2013
– Włożyliśmy sporo pracy, która teraz przynosi efekty. Zasługujemy na tak dobre wyniki – komentuje napastnik Southampton – Jesteśmy na trzecim miejscu, choć ciągle możemy być wyżej. Nie ma czegoś takiego jak limit. Chcemy grać jeszcze lepiej niż dotychczas.

Obecny start w rozgrywkach dla „Świętych” jest najlepszym w historii. Nawet w sezonie 1983/84, kiedy drużyna kończyła rozgrywki na drugim miejscu, było gorzej. Ostatni mecz Southampton wysoko wygrało z Hull City (4:1). Pomyśleć, że gdyby nie fatalna pomyłka Boruca w meczu ze Stoke City, Southampton prawdopodobnie były teraz liderem Premiership.

ABielatowicz

źródło:
independent.co.uk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry