Nowy serial sieci Fox

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT, TELEWIZJA

Anna Gunn – gwiazda „Breaking Bad” i Jacki Weaver z „Poradnika pozytywnego myślenia” zagrają razem w amerykańskiej wersji brytyjskiego serialu „Broadchurch”. Amerykański serial będzie nosił nazwę „Gracepoint”.
foxtvlogo
„Gracepoint” będzie reżyserowany przez Jamesa Stronga, pracującego przy pierwowzorze – na pewno nakręci pilot i kilka odcinków. W serialu zagra również David Tennant, znany z „Doktora Who” – Tennant grał dziesiątego Doktora, licząc wcielenia tej postaci od roku 1963. Tennant będzie detektywem prowadzącym śledztwo w małym miasteczku.

Ma już doświadczenie, ponieważ właśnie Tennant grał również tę postać w oryginale „Broadchurch”. Gunn będzie jego konkurentką – jej postać, Ellie Miller, nie dostanie awansu właśnie przez Carvera. Jacki Weaver zagra tajemniczą kobietę, która nieoczekiwanie zjawia się w miasteczku.

Drugi sezon „Broadchurch” jest zaplanowany na 2014 rok. W Broadchurch w pierwszym sezonie został zamordowany mały chłopiec – jego śmierć zakłóciła dotychczasowy porządek życia mieszkańców spokojnej i niewielkiej miejscowości. Sprawą zajmuje się inspektor spoza Broadchurch – Alec Hardy z pomocą miejscowej policjantki, Ellie Miller, zazdrosnej o pracę.

Katarzyna Kupczyk, źródło: fox.com/ filmweb.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry