Czy niedługo na rynku zagości całkowicie innowacyjny iPhone 6?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Ta wiadomość z pewnością ucieszy miłośników iPhone’ów. Wedle nieoficjalnych doniesień w nowym wydaniu urządzenie ma posiadać większy, bo aż 4,9-calowy ekran, który jeszcze bardziej ułatwi obsługę. Znawcy rynku mówią, że korporacja uległa aktualnym trendom- czyli im większy ekran, tym lepiej.

Niepotwierdzone źródła donoszą, że kolejną zaletą nowego produktu będzie szafirowe szkło na przednim panelu. Tworzywo miałoby się oprzeć się wszystkiemu oprócz diamentu. Podobno pierwotnym zamierzeniem było zastosowanie tego rodzaju materiału tylko na przycisku Home.

fot. apple

fot. apple


Owa zmiana wpłynęłaby równie mocno zarówno na wytrzymałość, jak i na cenę iPhone’a. Kwota produktu ma przebić swojego poprzednika, w postaci modelu 5s nawet o około 100 dolarów.

W sieci pojawiła się również koncepcja Iskandera Utebayeva, z ekranem zachodzącym na boki urządzenia. Wyświetlacz ma być rozciągnięty po bokach telefonu, a na nim przyciski dotykowe obsługujące takie funkcje jak głośność, wyciszenie, sterowanie odtwarzaczem muzycznym czy obsługa innych funkcji i aplikacji.

Pozostają tylko dwa pytania: czy sprawdziłoby się to w praktyce i czy producent postawi tak niepewny krok? Wszystkiego dowiemy się już w 2014 roku.

Piotr Szymanski

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry