Nicki Pedersen zawodnikiem Unii Leszno

AKTUALNOŚCI, POLSKA, SPORT, ŻUŻEL

Spekulacje, które pojawiały się w mediach od dłuższego czasu, znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Duńczyk Nicki Pedersen podpisał kontrakt z Unią Leszno.

To jeden z bardziej spektakularnych transferów tej zimy. Nicki Pedersen podpisał dwuletni kontrakt z klubem z Wielkopolski.

sxc

sxc

Nicki Pedersen to brakujące ogniwo z sezonu 2013, czyli jest to zawodnik, który ma być naszym liderem. Jest to zawodnik, który jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem, jaki do tej pory startował w naszym klubie. Posiada odpowiednie doświadczenie. Nasza młoda, ale bardzo ambitna drużyna może pójść w jego ślady, a Nicki ma pociągnąć za sobą cała Unię Leszno – powiedział dla SportoweFakty.pl Ireneusz Igielski, członek zarządu Unii Leszno

Z Pedersenem zawarto także niepisaną umowę o tym, że Duńczyk ma jeździć parą i pomagać koledze z drużyny.

Oczywiście, że rozmawialiśmy na ten temat. Wszyscy znamy go z tej strony, a Nicki to potwierdził. Dodał jednak, że jest „zaprogramowany” na zdobywanie punktów. Zaznaczył, że jest oczywiście gotowy pomóc koledze z pary. Istnieje jednak pewien warunek. Musi po starcie czuć kontakt z kolega z pary. W przeciwnym razie nie będzie w stanie nic zrobić. Ekstraliga jest bardzo wyrównana. „Czekanie” na kolegę z pary może się źle skończyć. Wszystko moim zdaniem zależy od tego, w jaki sposób podejdzie do niego sztab trenerski. Na pewno jest to dodatkowa motywacja dla naszych chłopaków, którzy będą musieli mu dotrzymać tempa. Podobnie zreszta kilka lat wcześniej – wyjaśnił Igielski.

A.Bielatowicz

źródło:
sportowefakty.pl
zuzelend.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry