Lindgren zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk

AKTUALNOŚCI, POLSKA, SPORT, ŻUŻEL

Beniaminek przyszłorocznych rozgrywek Ekstraligowych na żużlu, Wybrzeże Gdańsk wzmacnia się przed rozgrywkami. Kolejnym żużlowcem po Leonie Madsenie, który dołączył do klubu, jest Fredrik Lindgren.

Szwedzki zawodnik w minionym sezonie reprezentował barwy Unii Leszno. Jego średnia za minione rozgrywki to tylko 1,773, co dało mu 29. pozycje w lidze. Jak na Szweda jest to przeciętny wynik.

sxc

sxc


Lindgren, który urodził się 15 września 1985 roku w Örebro, w Polsce zadebiutował w barwach GKM-u Grudziądz. Jeździł też przez pięć lat w Falubazie Zielona Góra. W ostatnich trzech sezonach, rok po roku zmieniał klub, reprezentując drużyny z Tarnowa, Wrocławia i Leszna.

Wcześniej kontrakt z gdańskim klubem podpisał Leon Madsen, były zawodnik tarnowskiej Unii. Wciąż mówi się, że do drużyny dołączy Sebastian Ułamek, który jest już po słowie z nadmorskim klubem. Nie milkną także głosy odnośnie Grzegorza Walaska, który w minionym sezonie bronił barw rzeszowskiej Stali. Przeciągają się natomiast rozmowy z Arturem Mroczką i Thomasem H. Jonassonem, dotychczasowymi zawodnikami Wybrzeża.

A.Bielatowicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry