Sparta Wrocław kompletna

AKTUALNOŚCI, POLSKA, SPORT, ŻUŻEL

We Wrocławiu na mikołajki włodarze żużlowego klubu przygotowali oficjalną prezentację drużyny żużlowej na przyszły sezon. Oficjalnie potwierdzono wcześniejsze plotki dotyczące transferów Macieja Janowskiego i Juricy Pavlica.

Pierwszy zamienił Unię Tarnów na Wrocław. Przypomnijmy, że Janowski jest wychowankiem klubu z Wrocławia. Chorwat natomiast postanowił odejść z Rzeszowa (tamtejsza Stal spadła do ligi niżej) i zasilić drużynę z Dolnego Śląska.

sxc

sxc


Oprócz wyżej wymienionych zawodników, już jakiś czas temu kontrakt podpisał Tai Woffinden, aktualny Indywidualny Mistrz Świata, a także Troy Batchelor, Zbigniew Suchecki, Patryk Malitowski, Patryk Dolny i Mike Trzensiok.

Jest to skład, który gdzieś mi chodził po głowie. Dzięki władzom klubu mogliśmy utrzymać naszych zawodników, plus do tego dołożyć pozostałych. Ja osobiście bardzo się cieszę i mogę zagwarantować państwu, że w tym sezonie zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby stworzyć świetne widowisko. Myślę, że o play-offach to nie rozmowa na dzisiaj. Będziemy musieli odjechać kilka meczów, żeby ocenić to wszystko. Z całą pewnością przyłożymy się bardzo mocno do pracy – komentował trener wrocławskiej drużyny Piotr Baron.

AB

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry