YouTube Rewind 2013- zestawienie najpopularniejszych clipów

AKTUALNOŚCI, HUMOR, INTERNET, ROZRYWKA, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW, ŚWIAT

Od dzisiaj na YouTube można oglądać coroczne zestawienie najpopularniejszych clipów. Internauci z całego świata najczęściej oglądali i słuchali nagrań Ylvis „The Fox (What Does the Fox Say?)” oraz hitu PSY – „Gentelman” .

W skali światowej ogromny sukces osiągnął „Harlem Shake” – internetowy mem wideo, który pojawił się na początku roku i zapoczątkował serię ponad 1,7mln filmików z tym motywem. Nagrania zawierające motyw „Harlem” odtworzono łącznie ponad 2,5 mld razy.
youtube-logo
W Polsce przodują nagrania Sylwestra Wardęgi „Police Trainer” oraz Piersi „Balkanica”. Na topie również znajdują się filmiki kanału AbstrachujeTV, „Jesteś zwycięzcą” Piotra Blandforda, a także gol Artura Boruca strzelony na treningu piłkarskiej reprezentacji. Dużą popularność osiągnął również wyjątkowo przemyślany spot reklamowy – „Real beauty sketches” marki Dove.

Ze względu na to, że premiera clipu „My Słowianie” Donatana i Cleo odbyła się w listopadzie, nagrania nie obejrzało jeszcze tak pokaźne audytorium, ale niewykluczone, że niedługo właśnie ten teledysk osiągnie największą popularność w Polsce.

Piotr Szymański

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry