Przewozy Regionalne będą walczyć o pasażerów

AKTUALNOŚCI, BIZNES, CIEKAWOSTKI, MOTORYZACJA, POLSKA, WIADOMOŚCI

Przewozy Regionalne starają się ponownie zdobyć klientów. Na torach pojawią się nowe wagony multimedialne, gdzie pasażerowie będą mogli korzystać z Wi-Fi i biblioteki multimedialnej na całej trasie pociągu. Spółka wprowadzi również atrakcyjne ceny, bilety będzie można zakupić już od złotówki, w zależności od terminu zakupu. Obniżkę cen ma wyrównać znaczny wzrost ilości pasażerów.
W ramach oferty „Superbilet”, na wszystkich trasach, we wszystkich pociągach dostępne będą bilety po 1, 9, 19, 29 i 39 złotych. Ceny będą się zmieniać zależnie od tego, kiedy kupi się bilet. Im szybciej tym mniej za niego zapłacisz. Sprzedaż biletów ruszać będzie na 30 dni przed planowanym odjazdem pociągu.

stock.xchng

stock.xchng


„Jeżeli ktoś ma szczęście, to bilet może nabyć nawet na dzień następny, nie ma żadnego ograniczenia, jeżeli chodzi o termin”– mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Mateusz Żmuda, dyrektor pionu handlowego spółki Przewozy Regionalne.
W pociągach pojawią się również gniazdka z energią elektryczną, dzięki którym pasażerowie będą mogli, naładować telefon czy podłączyć laptopa.
Warto podkreślić, że Przewozy Regionalne, to największy pasażerski przewoźnik kolejowy w Polsce. Codziennie z ich oferty korzysta ok. 250 tys. osób, a na tory wyjeżdża blisko 2 tys. pociągów. Jednak przedsiębiorstwo wciąż musi zabiegać o pasażerów i podążać z biegiem czasu.

Piotr Szymański
Źródła:
http://www.wirtualnemedia.pl/
http://www.wprost.pl/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry