Szalona wyprzedaż gier CD projekt już wkrótce

AKTUALNOŚCI, GRY, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA

Po niedawnych informacjach dotyczących sprzedaży super taniego i mega odpornego telefonu hammer, sieć sklepów biedronka rozpoczyna ofensywę w kierunku świata gier komputerowych. Wraz z firmą CD Projekt, jedną z największych producentów gier komputerowych w Polsce przygotowują „Giermasz”.

cdp-biedronka

„Cykliczne wyprzedaże gier z katalogu firmy CDP.pl, funkcjonujące pod wiele mówiącą nazwą Giermasz, pozostają od wielu już lat bardzo istotnym punktem w kalendarzach rodzimych Graczy. Zaproponowana przez nas formuła udostępniania produktów wysokiej jakości w bardzo niskich cenach spotkała się z tak dużą aprobatą ze strony konsumentów, że zdecydowaliśmy się wznieść ją na jeszcze wyższy poziom” – powiedział Michał Gembicki, dyrektor zarządzający firmy CDP.pl.

„Dzięki jego organizacji w sklepach sieci Biedronka, będącym jednym z ulubionych miejsc zakupów w Polsce, nasza oferta dotrze do jeszcze większej liczby Graczy, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, wieku, czy też preferowanych gatunków. Tak znaczne rozszerzenie kanałów dystrybucji bez wątpienia sprawi, iż Giermasz stanie się marką jeszcze bardziej rozpoznawalną, a co najważniejsze – idealnie odpowiadającą na potrzeby konsumentów”.

Na wyprzedaży, która rozpocznie się 10 lutego, wszystkie sprzedawane gry będą kosztować około 10 złotych. Wśród tytułów będzie można znaleźć wielkie hity tj. Starcraft,Worms Revolution: Deluxe Edition czy Dirt3.

Do sklepów „Biedronka” w całej Polsce trafi 500 tysięcy egzeplarzy gier.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry