Zapraszamy na Walentynki w kinie

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, STYL ŻYCIA

Co zrobić gdy nie ma się pomysłu na walentyki? Hm… w tym roku z pomocną ręką przychodzą producenci filmów o tematyce miłosnej. Jeżeli chcecie 14 lutego poczuć klimat amorkowo-serduszkowy… (pogoda raczej nam w tym nie pomoże) zamknijcie się w ciepłym i przytulnym kinie!

stock.xchng

stock.xchng

Oto lista premier mających miejsce w dzień Świętego Walentego:

– „Miłość bez końca”, reż. Shana Feste. Melodramat. Można zaryzykować stwierdzenie, że to kolejna historia współczesnej Julii i jej przystojnego Romea.

– „Zimowa powieść”, reż. Akiva Goldsman, wyk. Colin Farrell, Jessica Brown, Findlay. Melodramat fantasy. Akcja filmu toczy się na przestrzeni lat i opowiada o przeplatających się losach ludzi. Ekranizacja niesamowitej powieści Helprin Mark.

– „Jezus mnie kocha”, reż. Florian David Fitz. Komedia.

– „Ona”, reż. Spike Jonze, wyk. Joaquin Phoenix, Amy Adams. Dramat, Komedia, Romans. Film nominowany do tegorocznych Oscarów.

– „Smak curry”, reż. Ritesh Batra. Dramat.

– „Facet (nie) potrzebny od zaraz”, reż. Weronika Migoń. Komedia romantyczna.
Cóż… kolejna polska komedia, zrobiona tlko i wyłącznie z jednego powodu… Aktorzy ci sami ci zawsze, scenariusz też zabardzo nie wyróżnia się z tłumu.

– „Anioł Śmierci”, reż. Lucia Puenzo. Dramat historyczny.
Zdecydowanie alternatywa dla tych, którym nie odpowiada różowy, serduszkowy i słodziutki klimat Walentynek. Mocne kino, ciekawa historia a w dodatku wątek miłosny też ma tutaj swoje miejsce.

Pozostaje tylko życzyć romantycznego seansu.;)

Autor: Dominik Marcinkowski

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry