Znamy treść testamentu Paula Walkera

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Ujawniono testament aktora Paula Walkera znanego z serii superprodukcji „Szybcy i wściekli”, który pod koniec ubiegłego roku zginął wraz z przyjacielem w wypadku samochodowym. Zgodnie z wolą aktora cały majątek otrzyma Meadow – jego piętnastoletnia córka. Wielkość spadku szacuje się na około 25 milionów dolarów.

fot. Andre Luis/cc3.0

fot. Andre Luis/cc3.0

Mimo, że Meadow ma dopiero piętnaście lat to już stała się jedną z najbogatszych nastolatek w Stanach Zjednoczonych. Jej matką jest była partnerka życiowa aktora – Rebecca Soteros. To właśnie z nią małoletnia spadkobierczyni spędziła większą część swojego życia. Obie mieszkały na Hawajach. Meadow przeprowadziła się do Kalifornii i zamieszkała ze swoim ojcem dopiero kilka lat temu, a już pod koniec ubiegłego roku musiała się z nim pożegnać.

Paul Walker zginął 30. listopada 2013 roku w wypadku samochodowym w kalifornijskim mieście Santa Clarita. W chwili śmierci miał czterdzieści lat. Porsche, którym jechał, prowadził jego przyjaciel. Auto wypadło z drogi na ostrym zakręcie, po czym uderzyło w słup i stanęło w płomieniach. Wokół wypadku krąży wiele kontrowersji , a nie wszystkie okoliczności są jeszcze znane. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu.

Autor: Sylwia Chrast

Źródło: http://www.tmz.com/2014/02/04/paul-walker-death-will-guardian-meadow/, http://au.ibtimes.com/articles/537391/20140205/paul-walker-iii-daughter-meadow-15-year.htm#.UvOuxLT5Ok6

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry