Pierwsza samoobsługowa placówka Getin Banku

AKTUALNOŚCI, BANKI, BIZNES, POLSKA

Pierwszy samoobsługowa placówka bankowa ruszyła w warszawskich Złotych Tarasach. Getin Point to najnowszy pomysł na sprawniejszą obsługę swojego konta bankowego i zautomatyzowanie obsługi klienta. W rozstawionych w galeriach handlowych punktach można założyć konto, lokatę lub otrzymać kartę kredytową. Wszystko samodzielnie po zalogowaniu do bankowości.

stock.xchng

stock.xchng

Placówki Getin Point to kioski nieco większe od standardowo dostępnych w centrach handlowych bankomatów. Zasadniczo różnią się one funkcjonalnością. Samoobsługowe stanowisko Getin Banku pozwala na zrealizowanie większości podstawowych operacji związanych z obsługą klienta. Oprócz sprawdzenia stanu konta, wykonania przelewu lub uruchomienia zlecenia stałego klienci mają możliwość założyć nowy rachunek bankowy, otworzyć lokatę lub złożyć wniosek o otrzymanie karty debetowej, która zostanie wydana w przeciągu kilku minut.

Placówka wyposażona jest w dotykowy ekran (ułatwiający obsługiwanie swoich produktów bakowych lub połączenie z konsultantem), skaner dokumentów, klawiaturę, pulpit z rysikiem (szczególnie istotny przy składaniu podpisów), skaner kodów QR z faktur, kieszeń do wypłaty gotówki oraz czytnik biometryczny. Ten ostatni element znacznie przyspiesza autoryzację klienta i skraca czas logowania, ponieważ wykorzystuje technologię rozpoznawania odcisków palców, które są indywidualną wizytówką każdego człowieka.

Autor: Sylwia Chrast

Źródło:bankier.pl/getin bank

Powiązane wpisy

  • poal

    Widać, ze można się rozwijać i coraz bardziej kierować się w stronę klienta. Getin coraz bardziej mnie zaskakuje ale na szczęście na plus!

  • Iza

    Pierwszy taki punkt jest w Warszawie w Złotych Tarasach, muszę się przejść jak tylko tam będę i przetestować 😉 Na pewno bedzie rewelacyjny

  • Dove

    Ciekawe rozwiązanie, w pewnym sensie Getin rozpoczyna nowy rozdział w dziedzinie obsługi klienta.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry