„Najlepszy z najlepszych” – premiera 25 kwietnia

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Ostatni film, w którym zobaczymy Paula Walkera, aktora, który zginął niedawno w wypadku samochodowym.

Oprócz gwiazdy „Szybkich i wściekłych”, na ekranie pojawi się iście wybuchowa mieszanka: Raper RZA, znany m.in z filmu „Kill Bill” (reż. Quentin Tarantiono), David Belle – gwiazda parkouru. Do tego dołużmy scenariusz Luce Bessona („Leon zawodowiec”). Tak powstaje przepis na pełen niezwykłych wyczynów akrobatycznych, efektów specjalnych i przemocy film akcji.

fot. Andre Luis/cc3.0

fot. Andre Luis/cc3.0

Nie wszystko jednak jest takie kolorowe jak mogłoby się wydawać. Oglądając polski zwiastun filmu, mozna odnieść wrażenie, że fabuła jest identyczna co w „13-tej Dzielnicy”, również tworzonej przez Luc’a Bessona.

Schemat ten sam. Część miasta otoczona została murem ze względu na wysoką przestępczość, porywają siostrę parkórowca, jednak wcześniej łapie go policja. W zamian za „oprowadzenie” po zamkniętym terenie policyjnego tajniaka, parkórowiec zostaje wypuszczony, a później tajniak pomaga wyciągnąć jego siostrę z rąk przestępczości zoranizowanej. Nawet aktorzy są podobni. Cóż… ludzie widocznie lubią, jak wpycha im się coś dwa razy. W dodatku w małym odstępie czasu – „13 Dzielnica” powstała w 2004 roku.

Polska premiera, odbedzie się równocześnie z premierą amerykańską.

Autor: Dominik Marcinkowski

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry