Tragiczne zakończenie policyjnego pościgu w Łodzi

AKTUALNOŚCI, POLSKA

Do tragedii z udziałem policji doszło późną nocą w piątek w centrum Łodzi. Podczas policyjnego pościgu zginął przypadkowy mężczyzna, a dwóch policjantów biorących udział w akcji zostało rannych i przewiezionych do szpitala, gdzie pozostają pod obserwacją. Ś

stock.xchng

stock.xchng

cigany jest nadal poszukiwany.

Około godziny 1:00 w nocy pełniący służbę policjanci z wydziału wywiadowczego chcieli zatrzymać do rutynowej kontroli BMW na numerach rejestracyjnych z innego miasta. Kierowca samochodu zignorował polecenie służb mundurowych patrolujących okolice ulicy Piotrowskiej i zaczął uciekać przed radiowozem. „Policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe i rozpoczęli pościg, jednocześnie informując o zdarzeniu oficera dyżurnego” – zrelacjonowała rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Joanna Kącka.

Po kilku minutach pościgu doszło do wypadku na jednym ze skrzyżowań w centrum miasta. Policyjny opel astra zderzył się z przejeżdżającą mazdą. Czterdziestoletni mężczyzna kierujący samochodem zmarł tuż po przewiezieniu do szpitala. Trwa potwierdzanie jego tożsamości. Do tego samego szpitala trafili policjanci w wieku 29 i 32 lat, którzy są w ciężkim stanie i pozostają pod obserwacją lekarzy.

Autor: Sylwia Chrast

Źródło: dziennik/gazeta/tvp

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry