Justin Timberlake wystąpi w Polsce

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Przed polską publicznością wystąpi znany na całym świecie amerykański gwiazdor muzyki pop Justin Timberlake. Występ odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej  „The 20/20 Experience World Tour”. Koncert odbędzie się w Gdańsku 19. sierpnia tego roku. Sprzedaż biletów rozpocznie się w ten piątek o godz. 10:00.

justintimberlake

Na wiadomość o przyjeździe Justina Timberlake’a polscy fani czekali z zapartym tchem od bardzo dawna. Piosenkarz swój występ w Polsce zapowiedział niedawno wywołując tym samym burzę radości wśród polskiej publiczności. Sprzedaż biletów na sierpniowy koncert Timberlake’a w gdańskiej PGE Arenie rozpocznie się w najbliższy piątek w godzinach porannych. Z dużym wyprzedzeniem, bo już od wtorku, wejściówki na występ idola będą mogli nabyć członkowie fan clubu piosenkarza –  The Tennessee Kids (#TNKids). Przewiduje się, że bilety na występ gwiazdora rozejdą się bardzo szybko.

Justin Timberlake do świata muzyki wrócił z początkiem roku 2012 po latach kariery aktorskiej. Jego dwuczęściowy album „The 20/20 Experience” zyskał przychylność prasy branżowej oraz słuchaczy, z miejsca trafiając na szczyty list bestsellerów po obu stronach Atlantyku. Sukces nowych kompozycji pozwolił wokaliście obronić tytuł króla współczesnego popu.

Autor: Sylwia Chrast

Źródło: http://justintimberlake.pl/justin-timberlake-zagra-w-polsce/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry