Certyfikat Praktyk Wysokiej Jakości dla Nestlé Polska S.A.

AKTUALNOŚCI, BIZNES, GOSPODARKA, POLSKA

Certyfikat potwierdzający wysoką jakość oferowanych praktyk przyznany został za program „Letnia Praktyka z Nestlé”. Jednocześnie Nestlé Polska S.A. – jako jedyna firma z branży – oficjalnie została wpisana jako Uczestnik Programu Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk. Oba wyróżnienia to nagroda za zapewnianie możliwości rozwoju dla polskich studentów i absolwentów uczelni wyższych.

nestle-logo-pion

Znakiem Wysokiej Jakości przyznawanym przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK) odznaczona została firma Nestlé Polska S.A. Poddane wieloetapowej i szczegółowej analizie programy staży i praktyk zostały dokładnie opisane w raporcie specjalnym. „Letnia Praktyka z Nestlé” była jednym z pierwszych weryfikowanych w tym roku programów. Badania dotyczyły m.in. walorów edukacyjnych, przygotowania do realizowania praktyk, sposobów rekrutacji, opieki merytorycznej oraz oceny programu przez samych praktykantów. PSZK bezsprzecznie przyznało, że najlepsze standardy zapewnia właśnie ten program praktyk, który jednocześnie dał firmie Nestlé Polska S.A. możliwość uczestniczenia w prestiżowym programie rządowym.

„Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia, tak, jak jesteśmy dumni z zaangażowania i jakości pracy naszych praktykantów. To ich entuzjazm i chęć rozwoju inspirują nas do tego, by wciąż uatrakcyjniać nasz program letnich praktyk. Stale go doskonalimy i rozwijamy.” – poinformowała Mariola Raudo, Kierownik ds. Rekrutacji.

Autor: Sylwia Chrast

Źródło:nestle

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry