Ewa Błaszczyk kobietą roku 2013

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Użytkownicy serwisu kobieta.wp.pl wybrali już po raz trzeci Kobietę Roku, którą w tegorocznym konkursie została Ewa Błaszczyk. Aktorkę doceniono nie tylko za jej zdolności zawodowe, ale również za klinikę „Budzik”, którą otworzyła w ubiegłym roku. Mimo osobistych nieszczęść, które spotkały aktorkę, miała ona siłę na pomoc innym.

fot.Sławek/cc.2.0

fot.Sławek/cc.2.0

Ewa Błaszczyk znana jest szerszej publiczności przede wszystkim jako świetna aktorka. Niewiele osób wie, że jest to także wspaniała kobieta – inicjatorka powstania kliniki „Budzik”. Sama idea nowej placówki była z początku nierealna i wydawało się, że nie uda się jej otworzyć. Ostatecznie udało się i została ona otwarta w grudniu 2012 roku. Już w lipcu 2013 przyjęła pierwszych pacjentów. Największą zasługę w tym przedsięwzięciu miała Ewa Błaszczyk. Otrzymała ona tytuł Kobiety Roku pozostawiając za sobą dziesięć nominowanych przez redakcję serwisu pań m.in. Dorotę Wellman, Justynę Kowalczyk, Magdę Gessler czy Ewę Chodakowską.

„Wszystkie kandydatki to osoby mądre, nietuzinkowe i pełne energii, jednak zwyciężczyni mogła być tylko jedna. Do samego końca internauci trzymali nas w napięciu. Ewę Błaszczyk od Doroty Wellman, w ostatecznym rachunku, dzieliło zaledwie 2 proc. głosów” – powiedziała tuż po zakończeniu głosowania Kierownik Zespołu Serwisów Kobiecych i Poradnikowych w WP, Elwira Piwowarska.

Autor: Sylwia Chrast

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry