SmartWatch: marcowa premiera prawdopodobnie przesunięta

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

SmartWatch to inteligentny zegarek, czyli jeden z projektów Google wzbudzających wiele ekscytacji wśród fanów technologicznych nowinek. Do ogólnodostępnej sprzedaży produkt trafi prawdopodobnie w połowie bieżącego roku, chociaż do tej pory oficjalna data premiery wyznaczona była na marzec. O przesunięciu premiery poinformował serwis TechCrunch powołując się na pracowników Google.

google-logo

Google’owski SmartWatch to inteligentny zegarek, na który wniosek o patent korporacja złożyła już w 2011 roku. Od tego czasu pracownicy intensywnie pracowali na rozwojem nowego urządzenia i jak się okazuje pracują nadal. Premiera, która według oficjalnych danych ma odbyć się w marcu, zostanie prawdopodobnie przesunięta o kilka miesięcy. Druga z przypuszczalnych wersji mówi o tym, że jedynie okrojona w wiele funkcji wersja zegarka trafi do sprzedaży zgodnie z planowaną datą premiery.

Prototypy zegarków są już zbudowane, ale dostęp do nich jest mocno ograniczony. Znajdują się one w szczelnie zamkniętej siedzibie Google, gdzie dostęp do pomieszczeń jest pilnie strzeżony. Korporacja chroni wszystkie informacje związane ze SmartWatchem, aby uniknąć ewentualnych przecieków. Wiadomo jedynie nieco na temat prawdopodobnego wylądu zegarka Google, który ma mieć stalową bransoletkę, kwadratową tarczę i kolorowy cyfrowy wyświetlać (całość utrzymana w męskiej stylistyce).

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://techcrunch.com/2014/02/22/the-google-smartwatch-is-real-and-its-coming-soon-but-maybe-not-too-soon//

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry