Kolejna edycja targów informatycznych CeBIT 2014

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

W dniach 11 – 14.03.2014 r. do Hanoweru przyjedzie 3,4 tys. wystawców działających w branży nowych technologii. Zaprezentują oni swoje nowinki z dziedziny bezpieczeństwa danych. W tym roku tej międzynarodowej imprezie partneruje Wielka Brytania. W roku ubiegłym, takim partnerem strategicznym była Polska. Nasz kraj reprezentuje 50 firm, aż o 20 mniej w stosunku do 2013 r.

fot. maebmij/cc.3.0

fot. maebmij/cc.3.0

Tegoroczne targi prezentują sprzęt wykorzystywany w bezpieczeństwie i obsłudze danych. Można na nich zobaczyć chociażby produkty ułatwiające wyszukanie informacji, aplikacje pozwalające rozwiązać problem korków czy też samochód, którego komputer będzie kontrolował zachowanie kierowcy na trasie.

Niemieckie targi, w przeciwieństwie do chociażby wystaw CES w Las Vegas czy MWC w Barcelonie, skupiają się na takim sprzęcie, który w głównej mierze wykorzystywany jest w biznesie oraz sprostać ma potrzebom bardziej wymagającym użytkownikom. Warto zauważyć, iż CeBIT prezentuje te idee, które urzeczywistnią się dopiero za kilka lat. Dlatego też targi te nie stanowią jedynie formy wystawy gotowych produktów, lecz swego rodzaju prezentacji pomysłów, szukających inwestorów, chcących wprowadzić wybrane plany w życie.

mh

Źródło: cebit

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry