Bartosz Hojka nowym prezesem Agory

AKTUALNOŚCI, BIZNES, GOSPODARKA, MEDIA, POLSKA, PRASA, RADIO, TELEWIZJA

Wanda Rapaczyńska – wieloletnia prezes Agory, która powróciła do kierowania nią w lutym ubiegłego roku zastępując Piotra Niemczyckiego – złożyła oficjalną rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu. Na jej następcę wybrano Bartosza Hojkę. Zmiany w zarządzie weszły w życiem w tę środę.

800px-Gazeta_Wyborcza_Warszawa_02

„Wypracowaliśmy plan działania na następne lata, w który wierzę i który traktuję jako osobiste zobowiązanie. Mam znakomitych kolegów zarówno w zarządzie, jak i w całym zespole Agory, jestem przekonany że wspólnie ten plan zrealizujemy” – skomentował nowy prezes zarządu Agora S.A. Bartosz Hojka funkcję członka zarządu spółki pełnił od 28 czerwca ubiegłego roku, chociaż z Agorą współpracuje już od 1998 roku. Od 9 lat zarządza segmentem Radio, a w tym roku awansował na prezesa spółki.

„Wierzę, że udało się stworzyć zespół menadżerów młodego pokolenia i wyłonić lidera, który ma wszelkie kwalifikacje, aby poprowadzić Agorę w przyszłość” – chwaliła nowego prezesa Wanda Rapaczyńska. Hojka istotnie zasłużył się dla spółki m.in. poprawiając znacznie kondycję finansową Grupy Radiowe Agory Sp. z o.o. (in. GRA) oraz rozwijając działalność radiową. Był również autorem projektu wejścia Agory na rynek telewizyjny. Swoje plany na dalszy rozwój spółki, tym razem z fotela prezesa, ma przedstawić niedługo.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://www.agora.pl/agora/1,108805,15612839,Zmiany_w_skladzie_zarzadu_Agory_i_na_stanowisku_prezesa.html,

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry