Orange rezygnuje z finansowania PZPN

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Spółka Orange podjęła decyzję o nieprzedłużaniu umowy sponsorowania polskiej reprezentacji w piłce nożnej na kolejne lata. Obowiązujący Orange Polska kontrakt z PZPN wygaśnie 31 lipca tego roku. Decyzja to wynik zmiany strategii sponsoringowej firmy, która polską piłkę nożną finansowała przez kilkanaście lat.

stock.xchng

stock.xchng

„Przez 12 lat byliśmy blisko kibiców i piłkarzy na dobre i złe. Cieszymy się, że nasze wsparcie przyczyniło się do sukcesów reprezentacji Polski, w tym m.in. historycznego awansu do finałów mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii. Trenerowi i piłkarzom życzymy konsekwencji w budowaniu zwycięskiej drużyny i sukcesu w kolejnych eliminacjach do mistrzostw Europy i mistrzostw świata” – tak brzmiały słowa Konrada Ciesiołkiewicza, dyrektora komunikacji korporacyjnej i CSR Orange Polska.

Przez ostatnie kilkanaście lat sponsorowania polskiej piłki nożnej, spółka Orange zainwestowała w ten sport ponad 100 mln złotych. Wsparciem finansowym ze strony firmy cieszyli się nie tylko piłkarze reprezentacji Polski, ale także polska ekstraklasa, a nawet piłka młodzieżowa i dziecięcia. Decyzja spółki o zakończeniu współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oznacza, że do najbliższych eliminacji do Euro 2016 Polska będzie startowała wspierana przez nowego sponsora głównego.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,orange-rezygnuje-ze-sponsorowania-kadry-reprezentacja-szuka-sponsora,artykul,427329,1,291.html, http://www.rp.pl/artykul/2,1093840-Orange-nie-bedzie-sponsorem-reprezentacji.html

Powiązane wpisy

  • Wikiiii

    Ciekawe kto tych faflonów będzie chciał sponsorować ???


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry