Powstaje serial o komiksowym egzorcyście Constantine

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT, TELEWIZJA

Postać Johna Constantine pierwszy raz ukazała się w komiksie zatytułowanym „Swamp Thing”, wydawnictwa DC. Oszust, uliczny iluzjonista i detektyw, który zadarł z siłami wyższymi i postanowił schronić się pod skrzydła „Tych dobrych”. We wspmnianym komiksie, odegrał rolę raczej epizodyczną, jednak bardzo spodobał się czytelnikom. Spowodowało to powstanie serii „Hellblazer” – tutaj Constantine jest już postacią pierwszoplanową. Miłośnicy kina, mogą pamiętać film pt.”Constantine” powstały w 2005 roku. W rolę tytułowego egzorcysty wcielił się Keanu Reeves. Obraz wyreżyserowany został przez Francisa Lawrence’a. 

stock.xchng

stock.xchng

Komiks, kino. Następnym krokiem jest telewizja.

Tak właśnie pomyśleli ludzie z amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC i postanowili wziąć się do roboty. Jahna Constantine zagra Matt Ryan. Reżyserem ma być (jak narazie) Neil Marshall. Producentami serii zaś są: Daniel Cerone (produkował „Mentalistę”) i David S. Goyer, który jest ekspertem od ekranizacji komiksów spod znaku DC (wypuścił już: „Batman – Początek” i „Człowiek ze stali”).

Moda na bardzo dobre seriale telewizyjne i internetowe trwa w najlepsze. I to nie tylko w USA. Co chwilę słyszy się o jakimś nowym, albo prawie nowym przedsięwzięciu. Jedyne co pozostaje, to mieć nadzieję, że wszystkie te produkcje naprawdę będą dobre. I nie obrażą inteligencji widza.

 

 

Zredagowane przez: Dominik Marcinkowski

Źródło: www.fimweb.pl; www.wp.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry