Śmiertelne potrącenie 13-latka ? zatrzymano sprawcę

AKTUALNOŚCI, POLSKA

W Mikołowie w województwie śląskim doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginął 13-letni chłopiec z Rumunii. Kierowca potrącił trzynastolatka na stacji benzynowej, a następnie zbiegł z miejsca wydarzenia. Następnego dnia udało się go zatrzymać policji w Tarnowskich Górach.

stock.xchng

stock.xchng

Do wypadku w Mikołajowie doszło w środę około godziny 15:00 na stacji benzynowej przy ulicy Cieszyńskej. Kierujący ciemnym Fordem Mondeo, o początkowych literach rejestracyjnych WI, potrącił 13-letniego chłopca, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Katowic. Chłopiec zmarł na miejscu mimo reanimacji. Następnego dnia policja opublikowana nagrania, na którym widoczny jest sprawca wypadku.

Nie wiadomo, czy to okazało się ułatwieniem w schwytaniu uciekiniera, którego zatrzymano w Tarnowskich Górach. Nie wiadomo także, w jaki sposób udało się złapać mężczyznę i czy policja ma samochód, którym potrącono 13-latka. „O okolicznościach zatrzymania, ze względu na dobro postępowania nie będziemy jeszcze mówić” – informuje jedynie rzecznik prasowa policji w Mikołowie, Magdalena Wiśniewska. Policja z Tarnowskich Gór dodaje, że „informacje w tej sprawie są zastrzeżone”.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://www.tvn24.pl/katowice,51/smiertelne-potracenie-13-latka-z-rumunii-policjanci-maja-sprawce,407364.html, http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,15616707,Policja_zatrzymala_mezczyzne__ktory_smiertelnie_potracil.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry