Pierwszy, polski serial internetowy – „Horda”

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW

„Czas już żeby Polacy dorzucili swoje trzy grosze!” – piszą twórcy projektu „Horda”, na łamach portalu PolakPotrafi.pl, gdzie zbierają fundusze potrzebne do rozpoczęcia produkcji. Serial ma być wizją postapokaliptycznego świata, jednak skupiać się będzie nie na tym, jak ludzie doprowadzili do swej zagłady (nawiasem mówiąc standardowo – śmiercionośny wirus zamienia wszystkich w zombie), tylko na tym, jak przystosowują się do życia w nowej rzeczywistości.

fot.Joel Friesen/cc.2.0

fot.Joel Friesen/cc.2.0

Żywe trupy, wygineły z powodu głodu niemalże doszczętnie. Człowiek stał się samotnikiem, myślącym o sobie i świecie w kategoriach „tu i teraz”. We wszystko miesza się przeznaczenie, które zaczyna łączyć ze sobą przypadkowych bohaterów.

„Horda” dostępna będzie całkowicie za darmo, najprawdopodobniej na portalu YouTube. Początkowo powstanie 8 odcinków, po 15 minut każdy. Planowane są dwie wersje językowe – polska i angielska, dodatkowo napisy rosyjskie i hiszpańskie. Do twórców serii należą: Wiktor Kiełczykowski, Szymon Szymański i Paweł Kwaśniewski. W produkcję zostali zaangażowani głównie aktorzy teatralni. Do najbardziej znanych nazwisk zaliczyć możemy Elżbietę Jędrzejewską i Piotra Mocarskiego.

Zredagowane przez: Dominik Marcinkowski

Źródło: www.polakpotrafi.pl; www.trzynasty-schron.net

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry