Microsoft ogłosił polską premierę Xboxa One. Poczekamy jeszcze do września.

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, POLSKA, TECHNOLOGIE

Xbox One trafił już do sklepów na Zachodzie, ale Polska na premierę musi jeszcze poczekać. Microsoft ogłosił już oficjalny termin premiery Xboxa One w Polsce, która będzie miała miejsce we wrześniu 2014. Dokładnej daty jeszcze nie znamy, nie wiadomo także, ile konsola będzie kosztowało.

fot. microsoft

fot. microsoft

Początkowo zakładano, że konsola do polski wejdzie w październiku, ale Microsoft rozwiał już wątpliwości w tej sprawie. Xbox One trafi do polskich sklepów i do pozostałych 25 regionów, już we wrześniu tego roku. Na razie to jedyne informacje, które ujawniła firma. Otwarte pozostają jeszcze kwestie: dokładnej daty, ceny konsoli, usług sieciowych dostępnych na polskim rynku oraz komend w polskiej wersji językowej w Kinekcie. Wszystkie szczegóły mają być ujawnione na początku kwietnia.

Domysłom nie ma końca, ale kwestia polskich komend jest bardzo prawdopodobna. W jednym z wywiadów z Polygamią Kuba Mirski z Microsoftu mówił, że „(…) kwestia lokalizacji komend głosowych jest jednym z powodów, dla których premiera Xboxa One jest podzielona na fale”. Z tego wynika, że nie bez przyczyny polscy konsumenci muszą na Xbox One jeszcze czekać.

W dniu światowej premiery gracze mogli liczyć na gratisową grę FIFA 14, która dołączana była w zestawie. Wrześniowa polska premiera jest idealną okazją, aby także wypuścić podobny zestaw. Pod koniec miesiąca wychodzi nowa FIFA15, więc równie prawdopodobna jak polska wersja językowa, jest również gra w gratisie.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://technologia.dziennik.pl/sprzet/artykuly/453745,microsoft-ujawnia-przyblizona-date-premiery-xbox-one-w-polsce.html, http://gadzetomania.pl/866,xbox-one-w-koncu-pojawi-sie-w-polsce-oficjalnie

Powiązane wpisy

  • k_aalaa

    Hej wlasnie jesli chodzi o xboxy chcialbym sobie kupic do nich jakies sluchawki ktore pozwolą mi zagłębić się calkowicie w jakąs grę:D zastanawiam sie nad onkyo ES-HF300 albo ES-FC300. Mam takie małe IE-HF300 ale nie wiem nic na temat tych wiekszych. Ktos poleca te sluchawki?nie znam sie na tym kompletnie


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry