141 miejscowości w zasięgu Play 4G LTE

AKTUALNOŚCI, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Play coraz bardziej rozszerza swoją działalność na terenie Polski i rozbudowuje zasięg najszybszego internetu. W zasięgu sieci 4G LTE znalazły się kolejne 34 miejscowości, które mogą korzystać już z pełnych możliwości oferty Play.

formula40play

Rzecznik prasowy sieci Play, poinformował na swoim internetowych blogu, że z usług internetu LTE w sieci Play mogą korzystać klienci kolejnych 34 miejscowości w Polsce. Zasięgiem objęte zostały: Bieżuń, Budzyń, Cedry Wielkie, Chełmża, Chodzież, Czernica, Czernikowo, Dobrzejewice, Gościcino, Gryfice, Kobylnica, Kolbudy, Komorniki, Kościan, Krynica Morska, Laski, Lubicz, Luboń, Luzino, Łysomice, Motycz, Nieporęt, Nowy Tomyśl, Smolec, Sobowidz, Sobótka, Straszyn, Sztutowo, Święta Katarzyna, Turek, Wieliszew, Zgierz, Żerniki Wrocławskie, Żórawina.

Z oferty operatora sieci Play można bez przeszkód już w 141 miejscowościach w Polsce. To jednak nie koniec przyłączeń kolejnych regionów, ponieważ do końca bieżącego roku 70 proc. wszystkich mieszkańców Polski musi zostać objętych zasięgiem LTE przez operatora. Jorgen Bang-Jensen, prezes sieci, poinformował o tym, że do końca roku liczba 1300 stacji bazowych zostanie powiększona do 3700, aby możliwe było spełnienie tego bezwzględnego wymogu nałożonego na operatora.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: blog play/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry