„Gra o Tron” może mieć finał w kinie

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT

G.R.R Martin, zdradził w wywiadzie dla „The Hollywood Reporter”, że prowadzone są rozmowy na temat kinowej ekranizacji jego „Pieśni Lodu i Ognia”. Pogłoski o całym przedsięwzięciu krążą od dawna, teraz jednak ich przyczyn szukać możemy u samego źródła.

Game_of_Thrones_title_card

100 milionów dolarów – o takim budżecie wspomniał pisarz. Większość kwoty miałaby wyłożyć wytwórnia Warner Bros, współpracująca ze stacją HBO przy produkcji serialu.

Film mógłby być wielkim, niezwykle spektakularnym i emocjonjącym zakończeniem serii. Jednak na tą wspaniale zapowiadającą się produkcję poczekamy jescze bardzo długo. Serial podobno mieć będzie siedem lub osiem sezonów (7 kwietnia zapowiedziana jest polska premiera czwartego), w dodatku – o czym każdy dobrze pamięta – Martin nie skończył pisać dwóch części „Pieśni Lodu i Ognia”. Choć podobno ma już zakończenie i większość rozdziałów.

Autor zdradził również, że rozważana jest wersja kinowa jego „Tales of Dunk and Egg”, są to trzy nowele, których akcja dzieje się kilkadziesiąt lat przed wydarzeniami pokazanymi w „Grze o Tron”.

 

Zredagowane przez: Dominik Marcinkowski

Źródło: www.gazeta.pl; www.hollywoodreporter.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry