Nowości kinowe na koniec marca

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

W tym tygodniu, będziemy mieć dwa premierowe dni. Jeden mniejszy (środa) a drugi większy (piątek). Właśnie tak. Zapraszam do zapoznania się z nowymi filmami, które oferują nam kina od 26 i 28 marca.

26:

stock.xchng

stock.xchng

– „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”, reż.: Anthony Russo i Joe Russo. Wyk.: Chris Evans, Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson. Akcja, Sci-Fi.
Kapitana Ameryki przedstawiać nie trzeba. Kolejna odsłona jego przygód na wielkim ekranie. Tym razem, aby uratować świat połączy siły z Czarną Wdową.

27:

– „Noe: Wybrany przez Boga”, reż.: Darren Aronofsky. Wyk.: Russell Crowe, Anthony Hopkins, Emma Watson. Dramat fantasy. 
Dobrze znana opowieść o potopie i Noem, któremu Bóg nakazuje zbudować Arkę. Jednak film nakręcono nie na podstawie Biblii, tylko komiksu Darrena Aronofskiego i Ariego Handela. Zatem spodziewać się możemy (widać to po zwiastunach), całkiem innego spojrzenia na biblijny potop i postac tego, przez którego Bóg ocalił ludzkość.

– „Grand Budapest Hotel”, reż.: Wes Anderson. Wyk.: Ralph Fiennes, Tony Revolori, Willem Dafoe. Komediodramat.
Postacią główna w tym filmie, jest portier jednego znajsłynniejszych europejskich hoteli, który wmieszany zostaje w kradzież drogocennego dzieła sztuki. Akcja dzieje się w latach międzywojennych.

– „Artysta i modelka”, reż.: Fernando Trueba. Wyk.: Jean Rochefort, Aida Folch. Dramat.
Podeszły wiekiem rzeźbiarz, mieszka wraz ze swoją żoną w południowej Francji. Czuje, że jego kariera jak i życie dobiega końca. Wszystko się zmienia, gdy pojawia się młoda i piekna emigrantka. Produkcja hiszpańska, czarnobiała.

– „Stacja Warszawa”, reż.: Maciej Cuske, Kacper Lisowski, Nenad Miković, Mateusz Rakowicz, Piotr Subbotko, Tymon Wyciszkiewicz. Wyk.: Marta Lipińska, Eryk Lubos, Zbigniew Zamachowski. Dramat obyczajowy.
Pięć historii ukazujących odmienne losy mieszkańców Warszawy, które częściowo się ze sobą splatają.

 

Zredagowane przez: Dominik Marcinkowski

Źródło: www.filmweb.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry