The Rolling Stones na stadionie narodowym? Trwają negocjacje.

KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA

Kancelaria Prezydenta RP wyszła w inicjatywą zorganizowana sporej imprezy, która miałaby upamiętnić 25. rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów. Na Warszawskim stadionie prawdopodobnie zagości wiele gwiazd, w tym światowej sławy zespół rockowy The Rolling Stones. Negocjacje z muzykami nadal trwają.

sxc

sxc

W tym roku przypada 25. rocznica wyborów z 4 czerwca 1989 roku. Właśnie na tę okazję Kancelaria Prezydenta ma zamiar zorganizować widowiskowy koncert. „Mogę już dzisiaj potwierdzić, że ten uroczysty koncert jest elementem obchodów 25. rocznicy wyborów 4 czerwca, natomiast rozmowy co do jego formatu i głównej gwiazdy – krajowej czy zagranicznej, która miałaby uświetnić nasze świętowanie, wciąż trwają” – poinformowała szefowa biura prasowego kancelarii, Joanna Trzaska-Wieczorek.

Na scenie prawdopodobnie pojawi się zespół The Rolling Stones. Media spekulują, że dużą przeszkodą może być  koszt koncertu, ponieważ muzycy wyceniają swój występ na ok. 3 mln dolarów. Rozwiązaniem problemu mieliby być sponsorzy, którzy sfinansowaliby przedsięwzięcie. Planuje się, że bilety na występ będą darmowe, ale dostępne jedynie dla osób, którym uda się zdobyć je w internetowym losowaniu.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://www.rp.pl/artykul/9131,1095723-The-Rolling-Stones-moga-zagrac-na-Stadionie-Narodowym.html, http://www.tvn24.pl/stonesi-na-narodowym-w-rocznice-wyborow-4-czerwca,410332,s.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry