Prezydent wśród laureatów nagrody Wiktora

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MEDIA, POLSKA

Tegorocznego Super Wiktora za całokształt otrzymał prezydent Bonisław Komorowski. Statuetkę w tej samej kategorii odebrał także Krzysztof Krawczyk, szef Opery Narodowej Waldemar Dąbrowski, komentator sportowy Dariusz Szpakowski ora Jacek Cygan. Odbierając statuetkę prezydent nawiązywał do przypadającej w tym samym czasie 25. rocznicy odzyskania wolności.

fot.Wojciech Grzędziński/cc.3.0

fot.Wojciech Grzędziński/cc.3.0

„Te wszystkie dokonania, które stoją za wręczonymi nagrodami, układają się w piękny obraz nas wszystkich, całej Polski w okresie niezwykłym, jakim była zarówno droga do wolności, jak i niełatwa droga poprzez polską wolność. Tą drogą idziemy cały czas i możemy mieć ogromną satysfakcję, czasami na miarę Wiktora, a czasami na miarę Super Wiktora” – tak brzmiał fragment przemówienia prezydenta podczas sobotniej gali rozdania nagród w Warszawie. Na uroczystości wraz z głową państwa pojawiła się również małżonka.

Bronisław Komorowski podkreślał, że nagrody przyznawane „za całokształt” brzmią nieco tajemniczo, ale – jak powiedział – słowo to „świetnie pasuje do 25-lecia, w czasie którego było wiele wyzwań, miało miejsce wiele dokonań i różnych zrealizowanych i niezrealizowanych planów i wiele polskich marzeń”. Komorowski statuetkę przyznawaną osobowościom medialnym otrzymał już po raz trzeci – dwie pierwsze nagrody otrzymał w 2010 i 2012 roku w kategorii Polityk Roku.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wydarzenia/art,2851,prezydent-uhonorowany-super-wiktorem.html, http://www.tvn24.pl/prezydent-z-super-wiktorem-nagrody-tez-dla-dziennikarzy-tvn24-i-tvn,413059,s.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry