Skradziono radiowóz w czasie interwencji policji

AKTUALNOŚCI, POLSKA

Policjanci będący na służbie w okolicach Szczytna, poruszający się nieoznakowanym radiowozem, otrzymali w sobotę zgłoszenie do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Z nieuwagi policjantów interweniujących w tej sprawie skorzystało dwóch mężczyzn zamieszanych w sprawę, którzy odjechali policyjnym radiowozem.

stock.xchng

stock.xchng

Samochodem, kierowanym przez mężczyznę pod wpływem alkoholu, jechało czterech mężczyzn. „Na miejscu policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Purda, który miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi” – relacjonowała Aneta Choroszewska-Bobińska z komendy w Szczytnie. Po kilkunastu minutach zatrzymano również kolejnego z uczestników kolizji, którym okazał się 46-letni mieszkaniec tej samej gminy. Dwóch mężczyzn, którzy byli pasażerami pojazdu, korzystając z nieuwagi funkcjonariuszy, wsiadło do nieoznakowanego radiowozu i uciekło z miejsca zdarzenia.

Radiowóz został porzucony 10 km dalej. Policja szybko ustaliła personalia sprawców zamieszania i następnego dnia po południu zostali oni zatrzymani. Najbardziej prawdopodobną przyczyną podjęcia spektakularnej ucieczki była chęć oczyszczenia się z zarzutów udziału w kolizji. Na chwilę obecną policja nie chce zdradzać szczegółów całej akcji, ale z dotychczasowych relacji wynika, że była bardzo dynamiczna.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15711517,Policjanci_pojechali_do_kolizji_i_skradziono_im_radiowoz.html, http://szczytno.wm.pl/196465,Ukradli-policjantom-nieoznakowany-radiowoz-Sprawcy-zatrzymani.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry