„Różowa Pantera” wraca na ekrany

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Kultowa seria animowanej komedii kryminalnej o wdzięcznej panterze wraca na ekrany. Wytwórnia MGM zdecydowała się na wskrzeszenie „Różowej Pantery”, ale w nieco innych wydaniu. Film będzie łączył w sobie produkcję aktorską z animacjami. Zmieni się także nieco rozkład wątków i ważkość bohaterów.


stock.xchng

stock.xchng

Rozpoczęto właśnie prace nad stworzeniem nowej serii kultowego serialu animowanego. Dotychczas powstało 11 filmów o przygodach Różowej Pantery, które realizowane były przez przeszło 50 lat. Producenci zapowiadają duże zmiany. Przede wszystkim zmieni się główny bohater, którym będzie tytułowa pantera, a nie (tak jak miało to miejsce do tej pory) tropiący ją inspektor Jacques Clouseau. Co ciekawe, detektywa nie będzie w filmie w ogóle. Różowa Pantera pozostanie niema, tak jak w krótkometrażowych filmach z jej udziałem. Nowy film ma być hybrydą klasycznej produkcji ze sztuką animacji.

Reżyserem będzie David Silverman, który na swoim koncie ma m.in. „The Simpsons Movie”. Michael Price (także pracujący przy animacjach o rodzinie Simpsonów) ma zajmować się scenariuszem. Produkcję obejmie Julie Andrew – wdowa po reżyserze Blake’u Edwardsie, który był autorem pierwszych komedii z cyklu o różowej panterze. Wesprze ją w tym Walter Mirish, produkujący oryginalne filmy z tej serii. Wydawcy zapowiadają także wykorzystanie oryginalnej ścieżki dźwiękowej napisanej przez Henry’ego Manciniego.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://www.wprost.pl/ar/442336/Powrot-Rozowej-Pantery/, http://stopklatka.pl/-/109261401,nowa-rozowa-pantera-w-rekach-czlowieka-od-simpsonow-

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry