Samsung Galaxy S5 już dostępny na polskim rynku

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Wyszukane wzornictwo i innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w Galaxy S5 i nowych urządzeniach Gear są bezpośrednim rezultatem uwagi, jaką firma Samsung poświęciła potrzebom użytkowników nowej generacji urządzeń mobilnych – powiedział JK Shin, dyrektor generalny i prezes działu IT oraz komunikacji mobilnej w Samsung Electronics. – Starannie zaprojektowaliśmy każde z urządzeń, stawiając na wyrafinowanie i najwyższą jakość. Zależało nam na tym, by użytkownicy mogli skupić się na tym, co dla nich najważniejsze, mogąc przy tym korzystać z łączności mobilnej w sposób, który im najbardziej odpowiada.

fot. samsung

fot. samsung


GALAXY S5 łączy w sobie innowacyjny aparat z najszybszym na świecie autofokusem, najlepszą łączność, dedykowane narzędzia dla miłośników fitnessu w postaci S Health 3.0 i lepszą ochronę urządzenia, również przed wodą i kurzem (klasa IP67). Nowe, ulepszone wersje aplikacji Samsung WatchON i Samsung Wallet sprawiają, że korzystanie z GALAXY S5 jest przyjemniejsze i bardziej efektywne. GALAXY S5 jest obecnie dostępny w czterech kolorach: szaro-czarnym (Charcoal Black), białym (Shimmery White), niebieskim (Electric Blue) i złotym (Copper Gold).
fot. samsung

fot. samsung


Gear 2 i Gear 2 Neo to inteligentne akcesoria nowej klasy, zaprojektowane z myślą o rozszerzeniu codziennego życia użytkowników. Wyposażone są w zintegrowane aplikacje fitnessowe, odtwarzacz muzyki niezależny od telefonu, pilot zdalnego sterowania, ponadto są one kompatybilne z wieloma urządzeniami Samsung. Oba inteligentne zegarki o grubości zaledwie 10 mm odznaczają się lekkim, opływowym wzornictwem. Gear 2 jest obecnie dostępny w kolorach: szaro-czarnym (Charcoal Black), złoto-brązowym (Gold Brown) i pomarańczowym (Wild Orange) (nowość), natomiast Gear 2 Neo w wersji szaro-czarnej (Charcoal Black), szaro-brązowej (Mocha Gray) i pomarańczowej (Wild Orange).

Gear Fit to idealne połączenie stylu, zdrowego trybu życia i wygody. Jako pierwsze urządzenie nadgarstkowe został wyposażony w profilowany wyświetlacz Super AMOLED. Dzięki doskonałej łączności typowej dla wszystkich inteligentnych akcesoriów firmy Samsung zapewnia dostosowane do potrzeb użytkownika wsparcie podczas ćwiczeń fitness, dostarczając między innymi odpowiednich porad i rekomendacji. Gear Fit jest obecnie dostępny w sześciu kolorach: szaro-czarnym (Charcoal Black), szaro-brązowym (Mocha Gray) i pomarańczowym (Wild Orange) oraz dodanych ostatnio – czerwonym (Supreme Red), niebieskim (Cobalt Blue) i zielonym (Vital Green).

Premierze nowych urządzeń towarzyszy emitowany na całym świecie spot reklamowy „My Life Powered by GALAXY S5”. Reklama podkreśla te elementy funkcjonalności GALAXY S5, które mają największe znaczenie dla konsumentów i dają ważne, konkretne korzyści, pozytywnie wpływając na jakość życia. Spot został wyreżyserowany przez Tarsema Singha, znanego przede wszystkim z wkładu w teledysk do utworu „Losing My Religion” grupy REM oraz wyreżyserowania filmów Królewna Śnieżka i Immortals. Bogowie i herosi. Nową reklamę można obejrzeć pod adresem http://youtube.com/samsungmobile.

źródło: samsung

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry