„Niebo istnieje… naprawdę” – zapowiedź

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Już jutro na ekrany polskich kin trafi film pt.: „Niebo istnieje… naprawdę”, zrealizowany na podstawie powieści pastora Todda Burpo i Lynn Vincent, pod tym samym tytułem – „Heaven Is for Real”. Produkcja opowiada prawdziwą historię Coltona Burpo.

poster

Chłopiec w wieku czterech lat trafia na stół operacyjny z pękniętym wyrostkiem robaczkowym. W trakcie zabiegu styka się ze śmiercią, na szczęście wszystko kończy się pomyślnie. Mały Colton opowiada swoim rodzicom o wizycie w niebie, podczas której spotkał swojego pradziadka, biblijnego Samsona, Jana Chrzciciela i Jezusa. Zaskakuje opisami i szczegółami na temat nieba i osób, które tam spotkał, a których nie miał możliwości znać.

Reżyserem dramatu jest Randall Wallece. W główną rolę wcieli się debiutant Connor Corum. W filmie wystapia również: Greg Kinnear („Masz wiadomość”), Kelly Reilly („Sherlock Holmes: Gra Cieni”) i Thomas Haden Church („John Carter”). Scenariusz został przygotowany wspólnie przez reżysera i Chrise’a Parkera. Podstawą była książka napisana przez ojca Coltona Burpo, która niespodziewanie stała się hitem zimy w USA. Wydano ją w ilości 1,5 miliona egzemplarzy.

Zredagowane przez: Dominik Marcinkowski

Źródło: www.heavenisforreal.net; www.filmweb.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry