Pharrell Williams będzie „Happy” w Warszawie

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Autor jednego z najpopularniejszych hitów muzyki pop, który roztańczył wszystkie polskiego miasta, wystąpi w Warszawie. Pharrell Williams, ze swoimi najnowszymi utworami „Happy”, „Get Lucky” oraz „Blurred Lines”, przyjedzie do Polski 20 czerwca. Swoją obecnością uświetni festiwal Pozytywne Wibracje.

fot.InfoMoto/cc.2.0

fot.InfoMoto/cc.2.0

Na festiwalu będzie można usłyszeć tegorocznego zdobywcę dwóch statuetek Grammy. „Koncert Pharrella Williamsa na Pozytywnych Wibracjach to jeden z kilku tegorocznych koncertów tego artysty w Europie” – mówił dyrektor artystyczny festiwalu i twórca płyt Pozytywne Wibracje, Stanisław Trzciński. Koncert gwiazdy ma uświetnić tegoroczną edycję imprezy. „Liczymy się z przyjazdem fanów z wielu innych państw. Warto zakupić jak najszybciej bilety. Zaczniemy je sprzedawać w środę od godziny 12.00” – poinformował organizator.

Do tej pory festiwal Pozytywne Wibracje odbywał się w Białymstoku, ale w tym roku zawita na warszawskiej Pepsi Arenie. Przeniesienie imprezy związany jest z decyzją białostockich radnych, którzy nie zdecydowali się na zagwarantowanie 2 mln złotych na festiwal, będący do tej pory wizytówką miasta. „Tegoroczna edycja festiwalu to najbardziej spektakularna produkcja w jego historii. Nie tylko z powodu tak wielkiej światowej gwiazdy jak Pharrell Williams, ale także wymagań stadionowych. Zapewniam, że na naszej imprezie każdy będzie zachwycony jakością dźwięku, o to dbamy od wielu lat i tak samo stanie się tutaj.” – podkreślał producent festiwalu z agencji STX Jamboree, Paweł Kwiatkowski.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1102011,Stolica-bedzie-Happy-Pharrell-wystapi-w-Warszawie, http://www.rp.pl/artykul/512249,1102674-Pharrell-Williams-na-Pozytywnych-Wibracjach.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry