Bollywood w Warszawie – spektakularny pościg na moście

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Spektakularny pościg, autobus spadający do Wisły – to scena, która w poniedziałek wielkanocny była kręcona w Warszawie przez bollywoodzką ekipę filmową. Z tego powodu zamknięto na cały dzień Most Gdański. Od kilku dni w stolicy nagrywane są plenerowe sceny do filmu „Kick”.

stock.xchng

stock.xchng

Filmowcy z Półwyspu Indyjskiego od kilkunastu dni zajmują się w Warszawie kręceniem zdjęć do filmu „Kick”. Planem do nagrania scen kaskaderskich był Pałac Kultury i Nauki, a kilka ujęć kręcono także na moście Poniatowskiego. Świąteczny poniedziałek dla bollywoodzkich filmowców był równie pracowity – na Moście Gdańskim kręcono scenę pościgu, w czasie którego autobus spadł wprost do Wisły.

„Pojazd był specjalnie przygotowany. Nie było w nim ani kropli oleju ani  benzyny. Jeszcze dziś za pomocą specjalistycznego sprzętu zostanie wyciągnięty na powierzchnię” – zapewniała Joanna Dębek, która reprezentuje producentów w Polsce. Scenę pościgu i spektakularnego wypadku sfilmowano przy użyciu kilku kamer dających różne punkty widzenia, a jedna z nich zamontowana była na dronie latającym nad mostem i kręcącym z powietrza.

Ruch na moście był uniemożliwiony przez całą dobę, a parkowanie na ul. Wybrzeża Helskiego było ograniczone.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://wpolityce.pl/kultura/192261-poscig-i-upadek-autobusu-z-mostu-do-wisly-spokojnie-to-tylko-filmowcy-z-indii-kreca-w-warszawie-scene-do-filmu-sensacyjnego, http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/galeria/456709,1,filmowcy-z-bollywood-kreca-w-warszawi

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry