Najpiękniejsza gwiazda show-biznesu wybrana!

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Na pierwszym miejscu w rankingu najpiękniejszych gwiazd show-biznesu znalazła się laureatka nagrody Oscara za rolę w filmie „Zniewolony”. Magazyn „People” za najpiękniejszą uznał Lupitę Nyongo, która wyprzedziła takie kobiety jak Julia Roberts i Jennifer Lawrence.

fot. aphrodite-in-nyc/cc.2.0

fot. aphrodite-in-nyc/cc.2.0

Kenijka, która w tym roku skończyła 31 lat, przyjęła wiadomość o uzyskaniu tytułu najpiękniejszej gwiazdy bardzo spokojnie. Przyznała, że w okresie dojrzewania miała bardzo wiele kompleksów związanych ze swoimi kręconymi włosami i ciemną karnacją. „Za ideał piękna uważałam dziewczęta o alabastrowej cerze i długich, falujących blond włosach” – wspominała Nayongo i dodaje – „Jako nastolatka farbowałam włosy na wszystkie kolory tęczy! Tylko blondynką nigdy nie byłam, ale za to… byłam łysa!”.

Dziś, jako światowa gwiazda, Lupita docenia swój wygląd i ma więcej pewności siebie. Pomogło jej w tym ukończenie szkoły aktorskiej, ale również fascynacja modą. Nauczyła się dobierać stroje w taki sposób, aby podkreślać swoje atuty i ukrywać wady. Aktorka olśniewa nie tylko urodą, ale także kreacjami, w których pojawia się na czerwonym dywanie m.in. na gali rozdania Złotych Globów oraz Oscarów. Lupita Nayongo to 25. wybrana przez magazyn „People” najpiękniejsza gwiazda.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://www.tvn24.pl/oto-najpiekniejsza-kobieta-swiata,421215,s.html, http://www.rmf24.pl/kultura/news-oto-najpiekniejsza-kobieta-na-swiecie,nId,1414208

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry