Sony zajmie się nieruchomościami i Barbie

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, TECHNOLOGIE

Sony zamierza rozszerzyć swoją działalność. Koncern, poprzez inwestycje w nieruchomości oraz przemysł filmowy, chce zdywersyfikować źródła swoich dochodów.

sony-logo

Japońska korporacja, w ciągu najbliższych trzech lat, chce otworzyć aż dziesięć nowych firm. Pierwsza rozpocznie swoją działalność już w sierpniu tego roku i zgodnie z przypuszczeniami, ma się zajmować nieruchomościami, a dokładniej konsultingiem i zarządzaniem budowlami. Firma chce zainwestować w tokijskiego Sony Real Estate 2,4 mln USD. Ma on być wyrazem doświadczenia, jaki koncern zdobył w produkcji elektroniki. Japończycy chcą m.in. wykorzystać bazy danych nabywców PlayStation, których tylko w pierwszych miesiącach tego roku było 7 mln.

Natomiast Sony Pictures Entertainment, zajmujący się produkcją oraz dystrybucją filmów, należący do Sony – matki, ma nakręcić obraz, do którego zdjęcia mają ruszyć do końca 2014 r. Główną bohaterką komedii ma być Barbie, która na ekranie ma się zaprezentować w kilku odsłonach, np. syrenki i polityka.

mh

Źródło: reuters.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry