Adamek wnosi pozew przeciwko tygodnikowi „Wprost”

AKTUALNOŚCI, POLSKA, SPORT

Tomasz Adamek startuje w wyborach do parlamentu europejskiego z listy wyborczej Solidarnej Polski, a z tego względu jest prześwietlany przez media. Cezary Łazarewicz i Michał Majewski opublikowali w ostatnim numerze „Wprostu” artykuł o bokserze – teraz Adamek ma zamiar pozwać tygodnik za oszczerstwa.

fot.Mirosław Gładysz - Mikel Gladysz/cc.3.0

fot.Mirosław Gładysz – Mikel Gladysz/cc.3.0

W zeszłotygodniowym numerze tygodnika „Wprost” ukazał się obszerny artykuł, autorstwa Cezarego Łazarewicza i Michała Majewskiego, zatytułowany „Adamek, czyli Bóg, mafia i ojczyzna”, gdzie czytamy:

„Szeryf Zbigniew Ziobro ściągnął do swej politycznej drużyny boksera Tomasza Adamka. Adamek to wartość. Ma dostarczyć głosów na eurowybory partii (…). Ale Adamek to też związki z mafią, doping i chorobliwy antysemityzm”.

Tomasz Adamek przyznał w rozmowie z komentatorem sportowym Mateuszem Borkiem, że ma zamiar pozwać tygodnik za oszczerstwa pod jego adresem. Oświadczył także, że zamierza złożyć wniosek do sądu na Manhattanie, ponieważ polskie sądy i wymiar sprawiedliwości są zbyt wolne. „Powtarzanie pomówień i insynuacji stanowi naruszenie dóbr osobistych i obowiązującego prawa. Zamierzam dochodzić wysokiego odszkodowania” – napisał na swoim profilu na Facebooku bokser

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://www.wprost.pl/ar/445822/Adamek-pozwie-Wprost-Ale-w-sadzie-na-Manhattanie/, http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,15865932,Adamek_pozwie__Wprost__w_sadzie_na_Manhattanie.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry