Przypadkiem dwukrotnie przejechał żonę

AKTUALNOŚCI, POLSKA

Niecodzienne wypadki to domena polskich kierowców. Tym razem małżeństwo z Jastrzębiu Zdroju stanęło o krok od tragedii. Mężczyzna kierujący samochodem dwukrotnie przejechał swoją żonę, a wyjaśniając okoliczności zdarzenia stwierdził, że zrobił to przypadkiem. Na szczęście kobieta przeżyła.

sxc/Kurhan

sxc/Kurhan

Właśnie w Jastrzębiu Zdroju na Śląsku doszło do niecodziennego wypadku, w którym mąż zasiadający za kierownicą omal nie zabił swojej żony, przejeżdżając ją samochodem dwa razy z rzędu. Kobieta przeżyła nieszczęśliwy wypadek, ale aktualnie znajduje się w pobliskim szpitalu z poważnymi obrażeniami ciała. Lekarze zajmujący się poszkodowaną podali do informacji, że kobieta ma połamane żebra i związany z tym uraz płuc.

Okoliczności zdarzenia są, co najmniej, zaskakujące. Małżeństwo przygotowywało się do zaplanowanego wcześniej wyjazdu na weekend majowy. Samochód z zamontowaną przyczepą stał na podjeździe przed domem. Mąż poszkodowanej postanowił sprawdzić oświetlenie przyczepy przed drogą w tym samym czasie, gdy żona zajmowała się sprawdzaniem opon i oświetlenia samochodu. Mężczyzna nie widząc klęczącej przed samochodem kobiety, ruszył do przodu i potrącił żonę, która zaczęła krzyczeć. Wystraszony kierowca cofnął auto i przejechał ją wówczas po raz drugi.

Zredagowane przez: Sylwia Chrast

Źródło: http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/457859,dziwny-wypadek-w-jastrzebiu-zdroju-mezczyzna-dwukrotnie-przejechal-zone.html, http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/dwa-razy-przejechal-swoja-zone-przypadkiem,2012288

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry